ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی | تولید ویدیو

...

داستان‌سرایی یکی از بهترین روش‌های جذب مخاطب است و استفاده از ویدیو ساده‌ترین راه روایت این داستان است. اگر به دنبال افزایش اعتبار کسب و کارتان و جذب مخاطبان جدید هستید ساخت تیزر تبلیغاتی و تولید محتوای ویدیویی را در برنامه خودتان قرار دهید، تیزرهای تبلیغاتی معمولاً به معرفی محصول، خدمت، یا ویژگی‌های برند شما می‌پردازند و اگر این کار را درست انجام دهند بهترین ابزار  برای افزایش آگاهی از برند شما و جلب توجه بیننده به سمت شما هستند.

 

چرا می‌توانید به ما اعتماد کنید؟

ما در ساخت ویدیوهای تبلیغاتی خلاقیت و علاقه خودمان را در مسیر رسیدن به نتایج عالی تبلیغاتی به کار می‌گیریم و می‌دانیم که تیزرهای تبلیغاتی علاوه بر جلب توجه مخاطب باید قدرت انتقال پیام برند و ویژگی‌های محصول یا خدمات شما را نیز داشته باشند. استودیو مونه برای دست‌یابی به جذاب‌ترین تیزر ممکن مراحل کارش را با شناخت نیازها و اهداف شما آغاز می‌کند و خلاقیت را در راستای رسیدن به این اهداف به کار می‌گیرد.

پشت صحنه تیزر آواسنتر

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

آیکون انتخاب نوع تیزر

1. انتخاب نوع تیزر

تعیین نوع تیزر ( رئال یا انیمیشن یا رئال انیمیشن)، زمان خروجی نهایی، محل توزیع، و هدف شما از ساخت تیزر

آیکون ایده پردازی

2. ایده‌پردازی

تولید ایده‌های خلاقانه بر اساس اهداف و نوع تیزر سفارشی شما و برگزاری جلسه نهایی برای انتخاب یکی از ایده‌ها

آیکون سناریو نویسی

3. سناریو نویسی

پیاده‌سازی ایده‌های نهایی ساخت تیزر به صورت سناریو و تعیین دقیق بودجه مورد نیاز برای تولید

آیکون پیش تولید

4. پیش تولید

آماده‌سازی تمام مقدمات تولید تیزر از قبیل انتخاب لوکیشن و دکوراسیون و تهیه تجهیزات مورد نیاز

آیکون تولید تیزر

5. تولید

تیم تولید بعد از انجام هماهنگی‌های اولیه تصویربرداری و فرایند تولید تیزر تبلیغاتی را آغاز خواهند کرد

آیکون پست پروداکشن تیزر

6. پس تولید

تدوین، صداگذاری و اضافه کردن جلوه‌های ویژه در صورت نیاز و اعمال اصلاحات نهایی

سوالات متداول

مدت زمان ایده‌آل برای تیزر چقدر است؟

بر اساس محل پخش تیزر تبلیغاتی و نوع تیزر این زمان متغیر است. اصولاً فیلم‌های صنعتی و تیزرهای معرفی مجموعه طولانی‌تر از تیزرهای تبلیغاتی معرفی برند یا محصول و خدمات کسب و کارها هستند. اگر قصد دارید تیزرتان را در شبکه های اجتماعی پخش کنید بهترین زمان 15 الی 35 ثانیه است، اگر قصد دارید روی وبسایت‌های مختلف قرار دهید می‌توانید تیزر طولانی‌تری حدود 45 ثانیه الی 1 دقیقه داشته باشید. هر کانال توزیعی ویژگی‌ها و مخاطبان خاصی دارد که هریک در تعیین زمان تیزر تعیین کننده اند.

هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی چقدر است؟

برای برآورد هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی چند پارامتر باید از قبل مشخص شوند: سبک تیزر، مدت زمان تیزر، محل تصویربرداری و هزینه مجوزهای مختلف در صورت نیاز. در صورت نیاز به تخمین هزینه تیزر تبلیغاتی محصول، خدمات یا کسب و کارتان می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تولید و آماده‌سازی تیزر چقدر طول می‌کشد؟

تمام تلاش ما تولید بهترین ویدیوی تبلیغاتی مطابق با اهداف شما و برای جلب توجه مخاطب است و سعی می‌کنیم در این راه کیفیت را فدای زمان نکینم. حداقل زمان آماده سازی تیزر تبلیغاتی 10 روز است که این زمان بر اساس نوع سفارش شما تغییر خواهد کرد. در زمان عقد قرارداد زمان آماده سازی ویدیوی شما به طور دقیق مشخص خواهد شد.

بهترین محل نمایش تیزر تبلیغاتی کجاست؟

شما به طور کلی دو هدف از ساخت تیزر دارید، یا می‌خواهید به عنوان محتوای تبلیغتان از آن استفاده کنید و یا در کانال‌های خودتان منتشرش کنید و یا هر دو. از این تیزرها در کانال‌های مختلفی می‌توان استفاده کرد: در شبکه های اجتماعی (کانال خودتان یا به صورت تبلیغات)، وبسایت کسب و کارتان، تبلیغات پیش از پخش ویدیوهای آپارات، تبلیغات تلویزیونی، در نمایشگاه‌ها و کنفرانس‌ها و …

مهمترین مزایای
ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه‌ای

...

ویدیوها تاثیرگذارترین نوع محتواهایی است که در دسترس ماست. با بالا رفتن سرعت اینترنت همراه و افزایش دسترسی عمومی به آن نرخ بازدید ویدیو همه روزه در حال افزایش است، و علاقه کاربران شبکه‌های اجتماعی به دیدن ویدیو افزایش پیدا کرده است. استفاده از تیزرهای تبلیغاتی به شما این فرصت را می‌دهد که از مزایای متعددی که تولید محتوای ویدیویی به همراه دارد استفاده کنید و در مدت زمان کوتاهی با مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید و آنها را به انجام عمل مورد علاقه‌تان ترغیب کنید.

پشت صحنه تولید تیزر سیاه و سفید

برتری‌‌های ویدیو نسبت به سایر انواع محتوای تبلیغاتی

تنظیمات دوربین

بازدید بیشتر

 

بر اساس آمارهای مختلف روند دیده شدن ویدیوها نسبت به سایر انواع محتوا صعودی تر است. اگر به دنبال دیده شدن برندتان در فضای آنلاین هستید ویدیوها به شما کمک بزرگی خواهند کرد

دوربین فیلم برداری

افزایش فروش

 

بر اساس آمارهای مختلف روند دیده شدن ویدیوها نسبت به سایر انواع محتوا صعودی تر است. اگر به دنبال دیده شدن برندتان در فضای آنلاین هستید ویدیوها به شما کمک بزرگی خواهند کرد

تصویربرداری از پشت صحنه

سرعت انتقال پیام

 

بر اساس آمارهای مختلف روند دیده شدن ویدیوها نسبت به سایر انواع محتوا صعودی تر است. اگر به دنبال دیده شدن برندتان در فضای آنلاین هستید ویدیوها به شما کمک بزرگی خواهند کرد

ارتباط با ما