طراحی گرافیک

طراحی گرافیک
هویت بصری | گرافیک تبلیغاتی

...

سرعت تغییرات در دنیای کسب و کار به واسطه پیشرفت تکنولوژی دیوانه کننده شده و مطمئن نیستیم که قرار است به چه سمتی حرکت کنیم، اما چیزی که می‌توانیم در مورد آن مطمئن باشیم این است که ایده‌های ناب و خلاق همیشه راه خوبی برای برقراری ارتباط با مخاطبانمان خواهند بود. تصویرها، نوشته‌ها، رنگ‌ها و فرم‌ها ابزارهایی هستند که به ما کمک میکنند تا ایده های خلاقانه را تبدیل به واقعیت کنیم و با مخاطب‌مان ارتباط بگیریم، واحد طراحی گرافیک استودیو مونه جاییست که ترکیب‌های جذاب بصری در آن خلق می‌شوند.

اشتیاق ما برای طراحی و خلق محتواهای ناب و بکارگیری استراتژی‌های نتیجه محور و مشخص نیروی پیشران ما برای ارائه طرح‌هایی خلاقانه در راستای اهداف کسب و کار شما، چه در حوزه طراحی هویت برندتان، و چه در حوزه طراحی گرافیک‌های تبلیغاتی/ بازاریابی است.

پشت صحنه تیزر آواسنتر

چرا طراحی گرافیک در هر کسب و کاری عنصری کلیدی است؟

آیکون انتخاب نوع تیزر

ثبات، اعتبارتان را افزایش می‌دهد

اگر دوست دارید در کسب و کارتان اعتبار بیشتری داشته باشید باید ثبات خود را به مخاطبانتان انتقال دهید، طراح گرافیک به شما کمک می‌کند در تمام کانال‌ها به شکلی یکدست و یکپارچه در مقابل چشمان مخاطبان قرار بگیرید.

آیکون ایده پردازی

هرچه مختصرتر، مفیدتر

در دنیایی که فرصت زیادی برای جلب توجه مخاطب نداریم طرح‌های گرافیکی خلاقانه کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن بیننده را جذب خودتان کنید،

آیکون سناریو نویسی

خلاقیت، به تنهایی کافی نیست

تفکر خلاق و ایده‌های خیال‌پردازانه بخش مهمی از رسیدن به تبلیغات چشم نواز است، اما تمام آن نیست، طراح گرافیک حرفه‌ای به شما قدرت پیاده‌سازی ایده‌های جذاب را اضافه می‌کند.

هویت بصری و طراحی گرافیک

...

طراحی گرافیک به بخش های مختلفی تقسیم میشود: طراحی هویت بصری، طراحی گرافیک تبلیغاتی، طراحی رابط کاربری، طراحی موشن گرافی، طراحی بسته بندی، و چندین و چند بخش دیگر که ورود به هریک از آنها نیازمند شناخت کاملاً تخصصی و دسترسی به ابزارهای ویژه است. ما در استودیو مونه در دو حوزه طراحی هویت بصری برند شما و طراحی گرافیک تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.

پشت صحنه تیزر آواسنتر

طراحی هویت بصری

...

هویت بصری تمام عناصر گرافیکی و تصویری برند شماست، تمام چیزهایی که به مخاطب نشان میدهند که شما که هستید، ماهیت برندتان چیست، و چه تفاوتی با سایرین دارید. از لوگو تا طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه هایتان، هویت بصری به شما کمک میکند تا نقاط مختلف کسب و کارتان یک شکل و یکپارچه نمایش داده شوند. وقتی طراحی هویت بصری به درستی انجام شود کلیه فعالیتهای تبلیغاتی/ بازاریابی شما در چارچوبی پیش خواهد رفت که به شناخته شدن بیشتر برندتان کمک میکند.

ما نمیتوانیم فقط به یکی از جنبه های برندتان توجه کنیم، بلکه نگاهمان به کل مجموعه شماست: اینکه برندتان چه شخصیتی دارد، چطور صحبت میکند، چه رویاهایی دارد و اینکه دوست دارد چه تجربه ای برای مخاطب رقم بزند.

پشت صحنه تیزر آواسنتر

طراحی گرافیک تبلیغاتی

...

فعالیت های تبلیغاتی کسب و کارها در مرحله اول قصد جلب توجه بیننده را دارد، و چه چیزی بهتر از تصاویر میتواند شما را به این هدف برساند؟ طراحی گرافیک تبلیغاتی و بازاریابی با استفاده از جذابیت های بصری به معرفی خدمت یا محصول برندها میپردازد و ارتباطی موثر با بیننده ها شکل میدهد. طراحی های تبلیغاتی اساساً با در نظر گرفتن هویت بصری برند انجام می شود تا یکپارچگی عناصر بصری برند همواره حفظ شود.

تصور بیشتر مخاطبان از طراحی گرافیک طراحی هاییست که در حوزه تبلیغات و بازاریابی صورت میگیرد. تصاویری که روی فضاهای تبلیغاتی مختلف مثل بیلبوردها میبینیم، بنرهای تبلیغاتی وبسایت ها و شبکه های اجتماعی، و همچنین تصاویری که روی وبسایتتان قرار میدهید زیرمجموعه هایی از طراحی هاییست که در حوزه تبلیغات و بازاریابی انجام میشود.

پشت صحنه تیزر آواسنتر

ارتباط با ما